Pasiūlymai Jūsų OMNI ID kortelei:

Visi pasiūlymai Registruokite kortelę

VARDUVA poilsio namai

Rūšiuoti pagal:
5%
nuolaida
Nuolaida apgyvendinimo paslaugoms 5%
VARDUVA poilsio namai, galioja iki: 2020-04-17

Poilsio namai „Varduva“ skirti svečiams, ieškantiems ramaus ir patogaus poilsio netoli nuo jūros. Poilsio namai įsikūrę atokiau nuo miesto šurmulio, tik kelios minutės pėsčiomis iki jūros. Lengvai pasiekiami tiek automobiliu, tiek viešuoju transportu.
2008 m. renovuotame pastate Jūsų pasirinkimui siūlomi jaukūs dviviečiai, triviečiai, keturviečiai, penkiaviečiai kambariai. Visuose kambariuose: san. mazgai su dušinėmis, yra šaldytuvai, TV, patalynė, rankšluosčiai. Mėgstančių gaminti patogumui įrengtos bendro naudojimo virtuvėlės su maisto gaminimui reikalingomis priemonėmis.
Taip pat nuomojami erdvūs ir jaukūs vieno, dviejų ir trijų kambarių apartamentai. Kiekviename yra san. mazgai su dušinėmis, yra šaldytuvai, TV, patalynė, rankšluosčiai, mini virtuvėlės, indai.
Atsipalaidavimui - poilsio zona su televizoriumi, lauko teritorijoje - vaikų žaidimo aikštelė, sūpynės. Jūsų automobiliams - greta poilsio namų esanti nemokama stovėjimo aikštelė.

OMNI ID nuolaidos:
su auksine OMNI ID – 10% nuolaida nuo reguliarių poilsio namų „Varduva", esančių Mokyklos g. 40, Palangos m.sav. (Šventoji), kainų;
su sidabrinis ir klasikinis OMNI ID – 5% nuolaida nuolaida nuo reguliarių poilsio namų „Varduva", esančių Mokyklos g. 40, Palangos m.sav. (Šventoji), kainų.

Jei OMNI ID partnerio prekybos vietoje Tau nebuvo suteikta nuolaida arba iškilo kitų nesklandumų, skambink į Telia Lietuva, AB klientų aptarnavimo centrą tel. 1533 arba rašyk el. paštu info@omniid.lt.

Pasiūlymo galiojimas gali baigtis, nutrūkus bendradarbiavio sutarčiai su partneriu.