Pasiūlymai Jūsų OMNI ID kortelei:

Visi pasiūlymai Registruokite kortelę

STYLE4SMILE

Rūšiuoti pagal:
10%
nuolaida
Nuolaida visoms prekėms 10%
STYLE4SMILE, galioja iki: 2019-01-31

Su OMNI ID taikoma 10% nuolaida visoms nenukainuotoms prekėms internetinėje parduotuvėje www.Style4Smile.lt Norėdami pasinaudoti nuolaida, nuolaidos laukelyje įveskite kodą 23467622.

Style4Smile.lt – tai stilingų ir jaukių miego rūbų, apatinio trikotažo bei namų tekstilės internetinė parduotuvė visai šeimai. Tai vieta, kur stilius kelia džiaugsmą, kur kokybiški audiniai ir spalvų žaismas atneša šypseną į įprastą dienos rutiną.

Visą el.parduotuvės asortimentą rinkome kaip sau, bet galvodami apie Tave - su meile ir rūpesčiu bei dabar siūlome viską, kas geriausia. Tai yra:

moteriškos pižamos ir naktinukai – nuo šiltų, jaukių iki elegantiškų ir gundančių;

vyriškos pižamos, kurias vyrai prisipažino mėgstantys dėvėti ir kaip laisvalaikio rūbą namuose;

vaikiškos pižamos – stilingi miego rūbeliai mažiausiems šeimos nariams;

apatinis trikotažas – patogus ir stilingas, kas dienai ir ypatingoms progoms.

Mūsų asortimente rasi kruopščiai atrinktas, kokybiškas prekes, iš natūralių medžiagų, 100 proc. medvilnės bei akį džiuginančių spalvų. Apsižvalgyk – jei ir Tu manai, jog saldus miegas ir šypsena veide nušvinta kai jautiesi patogiai ir atrodai stilingai (nesvarbu, jei tamsiu paros metu tave mato tik murkianti katė), tuomet tikime Style4Smile.lt rasi visko ko Tau reikia!

Jei OMNI ID partnerio prekybos vietoje Tau nebuvo suteikta nuolaida arba iškilo kitų nesklandumų, skambink į Telia Lietuva, AB klientų aptarnavimo centrą tel. 1533 arba rašyk el. paštu info@omniid.lt.

Pasiūlymo galiojimas gali baigtis, nutrūkus bendradarbiavio sutarčiai su partneriu.