Pasiūlymai Jūsų OMNI ID kortelei:

Visi pasiūlymai Registruokite kortelę

VALSTYBINIS ŠIAULIŲ DRAMOS TEATRAS

Rūšiuoti pagal:
2 Eur
nuolaida
Nuolaida spektaklių bilietams 2 Eur
VALSTYBINIS ŠIAULIŲ DRAMOS TEATRAS, galioja iki: 2018-12-31

Su OMNI ID taikoma 2 Eur nuolaida nuo aukščiausios renginio kainos (suaugusiems skirtuose spektakliuose) ir 1 Eur nuolaida nuo aukščiausios renginio kainos (vaikiškuose spektakliuose).

Nuolaida netaikoma premjeriniams spektakliams.

Šiaulių dramos teatro istorija banguota su pakilimais, kritimais ir ramia kūrybinių ieškojimų tėkme. Šiauliuose teatras įkurtas 1931 metų rugpjūčio 1 dieną kaip Valstybės teatro Šiaulių skyrius. Savanorių aktorių dirbti Šiauliuose tuomet neatsirado, teatralus skyrė įsakymu. Pirmojo spektaklio – Karlo Goccio „Princesė Turandot“, režisuota Boriso Dauguviečio, – premjera įvyko 1931 metų rugsėjo 23 d. Ši data laikoma oficialiu Šiaulių dramos teatro gimtadieniu.

Lietuvoje tai buvo antras profesionalus teatras, kuriam paskirta misija – puoselėti ir skleisti teatro meną visoje Šiaurės Lietuvoje. Antrojo šalyje profesionalaus teatro atidarymas buvo iškilus įvykis tarpukario Lietuvoje, tuometinėje spaudoje vadintas „Šiaurės Lietuvos didžiąja kultūros švente“, „didžiuoju kultūros įvykiu“. 1934 metais rugsėjo 15 dieną jis pavadintas Šiaurės Lietuvos teatru. Dar po metų, 1935 metų liepą, jis buvo iškeltas į Klaipėdą, tačiau po ketverių metų gerokai išblaškyta trupė vėl grįžo į Šiaulius.
1940 metais teatras persikėlė į nuolatinį teatro pastatą. 1941 metais gavo Šiaulių miesto teatro, o 1944 metais – Šiaulių dramos teatro vardą, taip ir vadinasi iki šiol.

2017 m. Valstybiniam Šiaulių dramos teatrui jau 86-ais teatro sezonas.

Jei OMNI ID partnerio prekybos vietoje Tau nebuvo suteikta nuolaida arba iškilo kitų nesklandumų, skambink į Telia Lietuva, AB klientų aptarnavimo centrą tel. 1533 arba rašyk el. paštu info@omniid.lt.

Pasiūlymo galiojimas gali baigtis, nutrūkus bendradarbiavio sutarčiai su partneriu.