Pasiūlymai Jūsų OMNI ID kortelei:

Visi pasiūlymai Registruokite kortelę

BERGHOFF

Rūšiuoti pagal:
15%
nuolaida
Nuolaida visoms prekėms 15%
BERGHOFF, galioja iki: 2018-12-31

Su OMNI ID taikoma iki 20% nuolaida visoms nenukainotoms BERGHOFF prekėms.

BergHOFF Worldwide“ –  viena iš lyderių pasaulinėje rinkoje, gaminanti ir platinanti visų tipų virtuvės indus, bei aksesuarus. BergHOFF Worldwide vardas gerai žinomas visame pasaulyje. Centrinis kompanijos biuras yra Belgijoje, o atstovybės daugiau nei  50-yje pasaulio šalių. Bendrovė „BergHOFF Baltija” yra tarptautinės Belgijos kompanijos "BergHOFF Worldwide" oficialiai įgaliotas atstovas Baltijos šalyse, prekiaujantis stalo ir virtuvės indais, skirtais tiek privačiam, tiek komerciniam sektoriui.

Bendrovė buvo įkurta 2001 m. Per visus šiuos veiklos metus, konkurencingoje virtuvės gaminių rinkoje, „BergHOFF Baltija“ išaugo į patyrusią, stabiliai veikiančią įmonę. Šiuo metu bendrovė „BergHOFF Baltija“ sparčiai plečia savo veiklą Lietuvos rinkoje: yra atidariusi savo filialus didžiausiuose prekybos ir pramogų centruose Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, Šiauliuose ir Klaipėdoje, kad BergHOFF prekės būtų prieinamos kiekvienam Lietuvos gyventojui.

Jei OMNI ID partnerio prekybos vietoje Tau nebuvo suteikta nuolaida arba iškilo kitų nesklandumų, skambink į Telia Lietuva, AB klientų aptarnavimo centrą tel. 1533 arba rašyk el. paštu info@omniid.lt.

Pasiūlymo galiojimas gali baigtis, nutrūkus bendradarbiavio sutarčiai su partneriu.