Pasiūlymai Jūsų OMNI ID kortelei:

Visi pasiūlymai Registruokite kortelę

ILLUSION ROOMS

Rūšiuoti pagal:
10%
nuolaida
Nuolaida bilietams 10%
ILLUSION ROOMS, galioja iki: 2018-12-31

Su OMNI ID taikoma iki 12% nuolaida bilietams.

Illusion Rooms Vilniuje: suaugusiojo, moksleivio, studento, senjoro, šeimos bilietams. (Nuolaida netaikoma grupėms ir dovanų kuponams).

Illusion Rooms Druskininkuose: visų pramogų bilietams - suaugusiesiems, moksleiviams, studentams, senjorams. (Nuolaida netaikoma grupėms ir dovanų kuponams).

„Illusion Rooms“ – tai vieta, į kurią užsukę akimirksniu atitrūksite nuo kasdienybės ir pasinersite į neįtikėtiną iliuzijos pasaulį.

„Illusion Rooms“ Vilniuje Tavęs laukia painusis Veidrodžių labirintas, galvą ir kojas susukantis Velnio tunelis, tikrovės suvokimą išbalansuojantis Anti-Gravitacijos kambarys, perspektyvos iliuziją patvirtinantis Dydžio iliuzijos kambarys, apverstas butas bei daug kitų atrakcijų.

„Illusion Rooms“ Druskininkuose Galaktikos kambarys nukels Tave į beribę erdvę, Kreivų veidrodžių dėka galėsi pažvelgti į save kitu kampu, Dydžio iliuzijos kambaryje tapsi toks didelis, koks niekada nemanei esąs, apverstas kambarys apvers tavo gyvenimą aukštyn kojomis, o pasviręs kambarys įrodys, kad gravitacijos dėsnis veikia ne visada.

„Illusion Rooms“ - įspūdžius papasakoti sunku – reikia pamatyti patiems!

Nuolaida galite pasinaudoti:

Gedimino pr. 2A, Vilnius
Vilniaus al. 34, Druskininkai
Jei OMNI ID partnerio prekybos vietoje Tau nebuvo suteikta nuolaida arba iškilo kitų nesklandumų, skambink į Telia Lietuva, AB klientų aptarnavimo centrą tel. 1533 arba rašyk el. paštu info@omniid.lt.

Pasiūlymo galiojimas gali baigtis, nutrūkus bendradarbiavio sutarčiai su partneriu.