Pasiūlymai Jūsų OMNI ID kortelei:

Visi pasiūlymai Registruokite kortelę

BILIETAI.LT

Rūšiuoti pagal:
7 Eur
bilieto kaina
ArtVilnius'18 7 Eur
BILIETAI.LT, galioja iki: 2018-06-10

Su OMNI ID bilieto kaina - 7 eurai.

Keturios dienos meno ir netikėtų atradimų kartu su kūrėjais iš viso pasaulio. Tarptautinė šiuolaikinio meno mugė „ArtVilnius‘18“ jau devintą kartą kviečia į LITEXPO. Didžiausias vizualiųjų menų renginys Baltijos šalyse šiemet lankytojams siūlo plačia programą: šimtai menininkų, tūkstančiai intriguojančių kūrinių, išskirtiniai susitikimai su meno žvaigždėmis, įdomios diskusijos ir įtraukianti edukacinė programa.

Tai bus išskirtinė galimybė nusipirkti meno kūrinių iš viso pasaulio, pasisemti kūrybiškumo bei susitikti garsius menininkus.

Šiemet meno mugės programa dedikuota Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio paminėjimui. Todėl mugės pagrindinis akcentas bus Baltijos šalių menas. Mugės svečiai taip susipažins su 55 šiuolaikinio meno galerijomis, menininkais iš Prancūzijos, Lenkijos, Didžiosios Britanijos, Gruzijos, Latvijos, Italijos, Estijos, Danijos, Rusijos, Ispanijos, Danijos, Baltarusijos ir Ukrainos. Visą dalyvių sąrašą rasite čia: www.artvilnius.com/lt/dalyviai

Ypatingasis mugės partneris „Lewben Group“ pristatys meno fondo „Lewben Art Foundation“ valdomą tarptautinių menininkų ekspoziciją, kurioje pasaulinio garso vardai. Projektų erdvėje lankytojai taip pat išvys Šiuolaikinio meno muziejaus MOCAK (Krokuva) ekspoziciją, konkurso „Baltic Young Artist Award“ nugalėtojos Katrinos  Čemme, Lietuvos nacionalinės premijos laureatų Gintaro Makarevičiaus, Svajonės ir Pauliaus Stanikų kūrinius. Į „ArtVilnius“ atvyksta ir Estijos meno žvaigždė Marko Maetam.

Mugės metu vyks tarptautinė skulptūrų, instaliacijų ir performansų paroda „Takas“, kurioje savo kūrinius pristatys 35 menininkai iš 9 šalių.

Edukacinė programa, bus įdomi mažiesiems ir vyresniems mugės lankytojams, nes užsiėmimų metu laukia ne tik kūrybiškos užduotys, bet galimybė išbandyti naujas dailės technikas ir susikurti savo kūrinį.

Birželio 7-10 d. LITEXPO, Vilnius.


Jei OMNI ID partnerio prekybos vietoje Tau nebuvo suteikta nuolaida arba iškilo kitų nesklandumų, skambink į Telia Lietuva, AB klientų aptarnavimo centrą tel. 1533 arba rašyk el. paštu info@omniid.lt.

Pasiūlymo galiojimas gali baigtis, nutrūkus bendradarbiavio sutarčiai su partneriu.