Pasiūlymai Jūsų OMNI ID kortelei:

Visi pasiūlymai Registruokite kortelę

UŽUPIO TEATRAS

Rūšiuoti pagal:
30%
nuolaida bilietui
Nuolaidos teatro bilietams 30%
UŽUPIO TEATRAS, galioja iki: 2020-04-17
Vilniaus Užupyje susikūrė "Užupio teatras". Netradicinis, jaunatviškas, jaudinantis ir stebinantis. Dabar jau atradęs gausų savo žiūrovų būrį.
Tai unikalus teatras, statantis spektaklius pagal ryškiausius viso pasaulio autorių kūrinius, siekiantis ugdyti žiūrovo intelektą. Šio teatro spektakliai gilinasi į aktualias nūdienos žmogaus problemas skubančiame pasaulyje – tai savojo kelio ieškojimas, santykiai su prieštaringa ir žiauria visuomene, skirtingi požiūriai, senatvė, vienatvė, pavydas, laimės paieškos. Lengvų atsakymų į šiuos klausimus nėra, tačiau Užupio teatro kūrėjai įsuka žiūrovą į asmeninius potyrius taip, kad nė nepajutus už juoko ir nerūpestingumo skraistės atgyja skaudžios, asmeniškos tiesos.
Užupio teatre galima išgirsti ne tik gyvai atliekamos muzikos. Žmogus, aktorius čia irgi tampa instrumentu. Teatras – gyvas organizmas, turintis kūną, intelektą ir dvasią, todėl žmogus atėjęs į teatrą visa tai gali pajusti tik sėdėdamas tamsioje salėje, tarp daugybės kitų žmonių ir kartu su jais išgyvendamas tą stiprų, keistą emocinį lauką, kuris sklinda nuo gyvo aktoriaus. Šis teatro vaidybos unikalumas neegzistuoja niekur kitur – nei kine, nei televizijoje – tik gyvajame teatre.
Išskirtinis Užupio teatro bruožas – tamprus ryšys su žiūrovais.
Jei OMNI ID partnerio prekybos vietoje Tau nebuvo suteikta nuolaida arba iškilo kitų nesklandumų, skambink į Telia Lietuva, AB klientų aptarnavimo centrą tel. 1533 arba rašyk el. paštu info@omniid.lt.

Pasiūlymo galiojimas gali baigtis, nutrūkus bendradarbiavio sutarčiai su partneriu.