Pasiūlymai Jūsų OMNI ID kortelei:

Visi pasiūlymai Registruokite kortelę

STIGA sodo technika

Rūšiuoti pagal:
10%
nuolaida
Pasiūlymas STIGA sodo technikai 10%
STIGA sodo technika, galioja iki: 2020-04-17

Su OMNI ID taikoma 10% nuolaida "Stiga", "Solo", "Alpina" produktams: vejapjovėms, krumapjovėms, trimeriams, pjūklams.

UAB "Swedish transport technics" - viena didžiųjų sodo technikos platintojų Lietuvoje. Mūsų ir mūsų atstovų parduotuvėse rasite didžiausią sodo technikos pasirinkimą ir originalių dalių ir priedų asortimentą. Jau daug metų dirbame su žinomais ir patikimais užsienio partneriais, tiekiančiais aukščiausios kokybės gaminius ir paslaugas: Global Garden Products (GGP) - didžiausias sodo technikos gamintojas Europoje - prekiniai ženklai STIGA, ALPINA, CLUB GARDEN, 2009 metais švenčiantis 75 metų veiklos sukaktį.

Atsinaujinę mūsų sodo technikos salonai Kaune, Vilniuje ir Šiauliuose vilioja pirkėjus siūlomos technikos modelių gausa ir kainų įvairove. Kvalifikuoti pardavėjai ir meistrai garantuoja aukščiausią paslaugų kokybę. Su mūsų mašinomis Jūsų veja bus žalesnė,atliekamas darbas taps malonumu, o su mūsų žiniomis technika veiks ilgai ir patikimai.

Jei OMNI ID partnerio prekybos vietoje Tau nebuvo suteikta nuolaida arba iškilo kitų nesklandumų, skambink į Telia Lietuva, AB klientų aptarnavimo centrą tel. 1533 arba rašyk el. paštu info@omniid.lt.

Pasiūlymo galiojimas gali baigtis, nutrūkus bendradarbiavio sutarčiai su partneriu.