Pasiūlymai Jūsų OMNI ID kortelei:

Visi pasiūlymai Registruokite kortelę

NEĮGALŲJŲ NAUJASIS TEATRAS

Rūšiuoti pagal:
50%
2 bilietams
Nuolaidos teatro bilietams 50%
NEĮGALŲJŲ NAUJASIS TEATRAS, galioja iki: 2020-04-17

Neįgaliųjų Naujasis teatras buvo įsteigtas 2008 metais Socioedukacijos ir kultūros centro ,,Ateik” iniciatyva. Šis teatras yra pirmasis tokio pobūdžio nepriklausomas, profesionalumo siekiantis teatras Lietuvoje. Tai neįgaliųjų teatras, suvienijęs žmones iš įvairių socialinių grupių. Čia kuria sveiki ir neįgalieji. Neįgalūs aktoriai turi įvairias negalias: fizinė, judėjimo (juda ramentais, neįgaliojo vežimėliu), klausos, regėjimo (silpnaregiai, neregiai) bei raidos negalios. Teatro aktoriai mokėsi dvejus metus aktorinio meistriškumo Mažojoje teatro akademijoje.
Pagrindinis ,,Naujojo teatro” tikslas yra puoselėti, kurti ir plėtoti profesionalaus dramos teatro tradicijas, formuoti ir pristatyti visuomenei šiuolaikinio dramos teatro tendencijas ir kryptis, kūrybiškai perteikti pasaulio scenos meno kultūros vertybes.

Jei OMNI ID partnerio prekybos vietoje Tau nebuvo suteikta nuolaida arba iškilo kitų nesklandumų, skambink į Telia Lietuva, AB klientų aptarnavimo centrą tel. 1533 arba rašyk el. paštu info@omniid.lt.

Pasiūlymo galiojimas gali baigtis, nutrūkus bendradarbiavio sutarčiai su partneriu.