Pasiūlymai Jūsų OMNI ID kortelei:

Visi pasiūlymai Registruokite kortelę

MEGADETA

Rūšiuoti pagal:
10%
nuolaida
Nuolaida autoserviso paslaugoms 10%
MEGADETA, galioja iki: 2020-04-17

Žalgirio gatvės pabaigoje duris atvėrė naujas automobilių servisas, kuriame remontuojami visi variklio, važiuoklės ir stabdžių elementai, montuojamos įvairios duslintuvų sistemos, keičiamos eksploatacinės medžiagos, atliekamas padangų montavimas-balansavimas, reguliuojamos stabdžių sistemos. Servise - nauja profesionali įranga, skirta automobilių gedimų pašalinimui. Taip pat yra įkurtas lengvųjų automobilių kėbulų remonto cechas, automobilių plovykla.
Automobilių remontui naudojamos "Febi", "Boch", "Ista", "Lockheed", "Gabriel", "KYB", "Koni", "Monroe", "Sigam", "Bosal", "Tesh", "ASSO", "Agip", "Castrol", "Fram", "SCT", "MANN", "Valeo", "Saxs", "Nokian", "Pirelli", "GoodYear", "Uniroyal", "Gislaved", "Roadstone", "Semperit", "Barum", "Sava" bei kitų žinomų gamintojų detalės. Medžiagos ir detalės remonto darbams tiekiamos iš sandėlio ir individualiai pagal kiekvieno kliento užsakymą ar pageidavimą.
UAB „Megadeta“ automobilių serviso specializacija - remontuojamos variklio, važiuoklės, stabdžių, aušinimo ir išmetimo sistemos. Sprendžiami klausimai susiję katalizatoriais, atliekama diagnostika, keičiamos sankabos, dirželiai, guoliai, žvakės, tepalai, pusašių lankstai bei duslintuvai.Taip yra teikiamos kėbulo remonto, paruošimo ir dažymo paslaugos. Remontuojame automobilius po avarijos. Bendradarbiaudami su draudimo kompanijomis sprendžiame automobilio remonto ir kainų klausimus, taip sutaupome mūsų klientams išlaidų ir laiko.

UAB „Megadeta“ misija - patikimai ir kokybiškai aptarnauti kliento automobilį ir kiekvienam užtikrinti Tūkstančius kilometrų pasitikėjimo !

Jei OMNI ID partnerio prekybos vietoje Tau nebuvo suteikta nuolaida arba iškilo kitų nesklandumų, skambink į Telia Lietuva, AB klientų aptarnavimo centrą tel. 1533 arba rašyk el. paštu info@omniid.lt.

Pasiūlymo galiojimas gali baigtis, nutrūkus bendradarbiavio sutarčiai su partneriu.