Pasiūlymai Jūsų OMNI ID kortelei:

Visi pasiūlymai Registruokite kortelę

LEGIONAS dažasvydžio klubas

Rūšiuoti pagal:
20%
nuolaida
Nuolaida dažasvydžiui 20%
LEGIONAS dažasvydžio klubas, galioja iki: 2020-04-17
Dažasvydžio ir šratasvydžio klubas „Legionas" - jau dešimtmetį sėkmingai veikianti visuomeninė organizacija. Klubas įsikūręs Kauno marių regioninio parko teritorijoje esančiame Kauno tvirtovės V forte. Daugiau nei prieš dvidešimt metų atsiradęs ir pasauliniu mastu sparčiai išpopuliarėjęs dažasvydis (angl. Paintball) šiuo metu laikomas vienu populiariausių žaidimų. Tai nėra vien tik aktyvus laisvalaikis, sudominantis tiek vyrus, tiek ir dailiosios lyties atstoves. Pastaruoju metu dažasvydis pelno vis didesnį populiarumą ir tarp jam neabejingų profesionalių sportininkų.
Dar vienas ne mažiau intriguojantis laisvalaikio praleidimo būdas - šratasvydis (angl. Airsoft). Šis užsiėmimas savo militaristine dvasia ypač pakerės tuos, kurie efektingas mūšio scenas, įsiplieskiančias karo lauke, tėra matę dokumentiniame ar veiksmo filme. Prisiminti karinės tarnybos laikus gali ir visa tai savo kailiu jau išmėginę kariūnai. Kaip bebūtų, visi išbandžiusieji sutiks, kad šratasvydžio dėka patiriami nauji, iki tol neregėti įspūdžių.

Jei OMNI ID partnerio prekybos vietoje Tau nebuvo suteikta nuolaida arba iškilo kitų nesklandumų, skambink į Telia Lietuva, AB klientų aptarnavimo centrą tel. 1533 arba rašyk el. paštu info@omniid.lt.

Pasiūlymo galiojimas gali baigtis, nutrūkus bendradarbiavio sutarčiai su partneriu.