Pasiūlymai Jūsų OMNI ID kortelei:

Visi pasiūlymai Registruokite kortelę

AUKSO CENTRAS

Rūšiuoti pagal:
20%
nuolaida
Nuolaida papuošalams 20%
AUKSO CENTRAS, galioja iki: 2020-04-17

Su OMNI ID taikoma 20% nuolaida nenukainotoms ir ne akcijos prekėms arba 2% papildoma nuolaida nukainotoms arba akcijos prekėms (nuolaida netaikoma deimantams ir investiciniam auksui.

Kviečiame aplankyti juvelyrinių  gaminių prekybos salonus AUKSO CENTRAS.

Išskirtiniai papuošalai su deimantai iš aukso, sidabro, sidabro šilko dirbiniai, elegantiški stalo įrankiai -  investicinis auksas, šveicariški laikrodžiai. Visa tai ir dar daugiau Jums siūlo Aukso centras, atstovaujantis žinomus pasaulyje prekinius ženklus, CHIMENTO ,SAURO, BARAKA, CRISOLAR SA, ZEN DIAMONDS, TISSOT, AVIATOR, BURAN. Mūsų parduotuvė - geriausia vieta išrinkti nuostabią dovaną mylimam žmogui ar tiesiog palepinti save papuošalais ar laikrodžiais.

Aukso centras prekybos vietos išdėstytos Vilniaus miesto senamiesčiuose ir Kauno miesto prekybos centruose. Nuolat tobulėjantis Aukso centro personalas padės išsirinkti tai ko Jums reikia.

Aukso centras suteikia galimybę būti unikaliems, madingiems ir originaliems.

Jei OMNI ID partnerio prekybos vietoje Tau nebuvo suteikta nuolaida arba iškilo kitų nesklandumų, skambink į Telia Lietuva, AB klientų aptarnavimo centrą tel. 1533 arba rašyk el. paštu info@omniid.lt.

Pasiūlymo galiojimas gali baigtis, nutrūkus bendradarbiavio sutarčiai su partneriu.