Pasiūlymai Jūsų OMNI ID kortelei:

Visi pasiūlymai Registruokite kortelę

AMES kalbų mokykla

Rūšiuoti pagal:
10%
nuolaida
Nuolaida kalbų kursams 10%
AMES kalbų mokykla, galioja iki: 2020-04-17
Kiekvienas čia atras sau tinkamą kalbos mokymosi programą.
"American English School" siūlo rinktis: bendrinės, dalykinės, profesinės kalbos kursus, taip pat parengiamuosius kursus abitūros, IELTS, TOEFL egzaminams Lietuvoje ir užsienyje.

Su OMNI ID - 10% nuolaida užsienio kalbų kursams bei 5% nuolaida kalbų kursams ir stovykloms užsienyje.

Mokytis anglų kalbos niekada ne vėlu! Tai gali kiekvienas, turintis noro, ir nepaisant to, koks yra jo amžius ar išsilavinimas. Užsienio kalbų mokėjimas leidžia maksimaliai išnaudoti galimybes dirbti, mokytis, keliauti, įgyti konkurencinio pranašumo tarptautinėje verslo rinkoje. Atnaujinkite savo anglų kalbos įgūdžius ir be vargo bendraukite su visu pasauliu!

100 balų valstybiniame brandos egzamine ir laisvesnė nuo rūpesčių galva 12 klasėje? Skamba šauniai, ar ne?  Ir tai dar ne visi šio išankstinio brandos egzamino programos privalumai. Norintiems geresnio rezultato rekomenduojamas parengiamasis kursas, kuris padeda pasiruošti „PTE General“ egzaminui ir įgyti tarptautinį anglų kalbos pažymėjimą, kuris galioja neribotą laiką, yra pripažįstamas Lietuvos ir užsienio universitetų. PTE General tarptautinis anglų kalbos egzaminas – alternatyva valstybiniam anglų kalbos egzaminui.

 

Jei OMNI ID partnerio prekybos vietoje Tau nebuvo suteikta nuolaida arba iškilo kitų nesklandumų, skambink į Telia Lietuva, AB klientų aptarnavimo centrą tel. 1533 arba rašyk el. paštu info@omniid.lt.

Pasiūlymo galiojimas gali baigtis, nutrūkus bendradarbiavio sutarčiai su partneriu.