Pasiūlymai Jūsų OMNI ID kortelei:

Visi pasiūlymai Registruokite kortelę

Kas yra OMNI ID

OMNI ID – Telia Lietuva, AB klientams skirta privalumų programa – nuolaidos, specialūs pasiūlymai, išskirtiniai renginiai ir dar daugiau! OMNI ID kortelę Telia Lietuva, AB klientai gauna nemokamai.

„Klasikinę OMNI ID“ gausite iškart tapę Telia Lietuva, AB klientu, „Sidabrinę“ – kartu su Telia Lietuva, AB praleidę 5 ir daugiau metų, o „ Auksinę“ – 10 ir daugiau metų.

Turėdami OMNI ID:

  • galėsite naudotis nuolaidomis ir specialiais pasiūlymais daugiau nei 1500 vietų visoje Lietuvoje;
  • tapę „Sidabriniais“ ar „Auksiniais“ klientais, gausite daugiau pokalbių minučių bei mobiliųjų duomenų kompiuteryje, galėsite įsigyti telefonus bei jų priedus su nuolaida iš specialiai Jums paruošto sąrašo;
  • tapę „Auksiniais“ klientais, aptarnavimo salonuose būsite priimami be eilės. Tiesiog pridėsite savo kortelę prie eilių reguliatoriaus ir atsispausdinsite prioritetinį bilietą;
  • galėsite sužinoti savo Telia Lietuva, AB mobiliojo ryšio paslaugų sąskaitos dydį bei patogiai ir greitai apmokėti Telia Lietuva, AB mobiliojo ryšio paslaugų sąskaitą visuose kioskuose „Lietuvos spauda“, „R-Kiosk“ ir „Kauno spauda“, prekybos centruose „Maxima“ bei „Perlo terminaluose“ (išskyrus esančius parduotuvėse „Norfa“)*.

 

Prisijunkite prie www.omniid.lt svetainės arba paskambinkite nemokama OMNI ID linija numeriu 1600 ir sužinokite, kokia OMNI ID kortelė priklauso Jums.

* Ši paslauga galioja privatiems reguliaraus mokėjimo abonentams.